-=>>[BaЀrOo$]<==-

>Zbraně<

Jednou, velice důležitou, složkou ve hře mafia jsou zbraně. Zbraně tvoří velikou část hry a misí. My si je nyní jednotlivě představíme - od špuntovky až po kanón. Ještě nutno připomenout, že jedinou zbraň, kterou policisté tolerují je Basebollová pálka, Boxer a nůž.

 

Colt Detective Special Colt Detective Special
- krátká, 6 ran, max. 36 nábojů.

Ve hře určitě nejméně přesná a nejslabší zbraň. Abyste někoho zabili, obvykle to znamená celý zásobník fuč! Vyplatí se akorát na bezbranné kolemjdoucí.

   
Colt 1911 Colt 1911(střírná)
- krátká, 7 ran, max. 49 nábojů.

Výborná pistole pro každou příležitost. Zastává kombinaci přesnosti a výkonu. Nekope a dovoluje přesnou a dostatečně rychlou palbu.

   
Smith&Wesson Model 27 Magnum Smith&Wesson Model 27 Magnum
- krátká, 6 ran, max. 36 nábojů.

Standardní policejní výzbroj. Je jen o málo horší, než Colt 1911. Trošku víc hází, za to účinek o trochu větší.

   
Lupara Lupara(upilovaná brokovnice)
- dlouhá, 2 rány, max. 20 nábojů.

Stylová, sicilská, mafiánská zbraň pro taktické použití. Přestože se řadí mezi dlouhé zbraně, je krátká, má seříznutou hlaveň a díky tomu obrovský rozptyl broků. Na blízkost je to naprosto devastující zbraň, není možné minout. Na dálku nepoužitelná.Vhodná také pro ničení aut.

   
Pump-action brokovnice Pump-action brokovnice
- dlouhá, 8 ran, max. 40 nábojů.

Nebezpečná zbraň v rukách nepřítele. Zvláště nebezpečné, když je s touto zbraní blízko vás. Na dálku taktéž nepoužitelná + moc dlouho přebíjí mezi jednotlivými střelami. Dokonce lepší než tato brokovnice je většina pistolek. Lupara taktéž lepší. 

   
Samopal Thompson 1928 Samopal Thompson 1928
- dlouhá, 50 ran, max. 250 nábojů.

Super zbraň, řekl bych ta nejlepší ve hře a vhodná pro každou situaci. S touto zbraní se vyplatí střílet po dávkách, nikoli držet tlačítko myši, protože když nedávkuješ, zbraň se moc zvedá nahoru a často spoustu kulek vyplýtváš zbytečně. Velikou dávku bych volil jen tehdy, když na vás protivník vyskočí zpoza rohu.

   
Puška US Rifle M1903 Spriengfield Puška US Rifle M1903 Spriengfield
- dlouhá, 5 ran, max. 35 nábojů.

Ve hře se vyskytuje velice málo. Střelba je pomalá, ale mimo sniperky nejpřesnější zbraň na dálku. Na blízko pouze jako atrapa.

   
Sniperská puška Mosin-Nagant 1891/30 Sniperská puška Mosin-Nagant 1891/30
- dlouhá, 5 ran, max. 10 nábojů.

Ve hře nejvíce vzácná zbraň, se kterou se můžete setkat pouze na dvou místech. Za pomoci klávesy S aktivujete sniper mód, pomocí něhož můžete zabíjet přesně na velikou vzdálenost. Stačí jedna rána! Vzhledem k tomu, že je to vzácná zbraň, šetři náboje až na místo, kde je budeš potřebovat a až potom jdi řádit. Náboje se nedají koupit ani doplnit. Na blízkost nemožné použít.

 

Granáty a Molotov koktejly - maximálně 4 kusy

Speciální zbraně, které doslova dovolují vykouřit nepřítele z úkrytu. Molotov se zapálí hned po dopadu, granát chvíli hopsá a pak exploduje. Držením tlačítka na myši se reguluje délka hodu. Když tě mezitím někdo zasáhne, musíš začít znova. 

 
www.BaDErOoS - Counter strike 1.6 clan.wgz.cz